Loyalis
We hebben in overleg met Loyalis een aanpassing gemaakt in de verzending. De pensioenaangiftes zijn nu verstuurd.
Susag
Het is gebleken dat er toch een Externe applicatie ingericht moet worden voor de juiste verzending naar Susag.
Je vindt het leveranciersID wanneer je inlogt op inning.susag.nl, onder het menu-item Profiel.
- Heb je als kantoor een inlog voor meerdere klanten, vul het ID dan in Loket.nl Classic onder Providergegevens - Overig - Externe applicaties
- Heeft de werkgever een eigen inlog voor het portaal van susag, dan vul je het leveranciersID in bij de werkgever Loket.nl Classic onder Salarisverwerking - Externe Applicatie. Hiervoor moet ook het product UPA Pensioenaangifte aanstaan.
De werkgever dient het het ID dan dus door te geven aan een AK-gebruiker, daar dit veld niet in Loket.nl beschikbaar is om te vullen.