Per 1-10 van het huidige jaar krijgt het pensioenfonds Tandtechniek een nieuwe uitvoerder. Voor de werknemers betekent dit dat ze geen deelnemer meer zijn bij Centric, maar nieuwe deelnemer worden bij het pensioenfonds PFZW. Zie ook de Veelgestelde vragen bij PFZW.
Dat houdt in dat het huidige fonds van Centric beëindigd moet worden bij de werknemers per 30-9-2018. De nieuwe PFZW fondsen komen erbij op cao niveau (cao mededeling volgt nog) en moeten worden toegevoegd bij de werknemers per 1-10-2018.
De pensioenaangifte periode 9-2018 naar Centric is de laatste die wordt aangemaakt. Als deze is verwerkt bij Centric, wijzig je de gegevens op administratieniveau.
De Klantgroep wordt PGGM, de Externe partij UPA-PFZW. Als de werkgever een nieuw Klantgroepnummer heeft gekregen van PFZW dan vul je deze ook. Daarna voeg je bij de werkgever het product UPA Pensioenaangifte toe.
De eerste aanlevering voor UPA-PFZW is periode 10-2018. Met deze aanlevering worden de deelnemers ook aangemeld bij PFZW. De aanmaak van de UPA-pensioenaangifte begint automatisch met periode 10 als de werkgever gekoppeld is aan de standaard cao Tandtechniek of de Cao code loonaangifte is gevuld met 427 of 3993.
De berekening van het fonds zal dus ook wijzigen. Er komt een rekenregel voor de jaargrondslag, die zal per 1-1 worden toegevoegd bij de werknemers als bij Automatisch processen activeren de optie op Ja staat. De fondsen worden pas per 1-10 berekend, omdat de fondsen dan pas actief zijn bij de werknemers.
Krijg je een fout bij de response van het UPA bericht, bijvoorbeeld dat het LH nummer niet bekend is of dat er een onverwachte fout is ontstaan, neem dan contact op met PFZW. Mogelijk dat de werkgever nog niet bekend is of dat er wat verkeerd is gegaan aan de kant van PFZW.
Opmerkingen
0 opmerkingen
Artikel is gesloten voor opmerkingen.