Update Loket.nl 13-01-2025

Volgen

Vanavond rond 21:30 voeren we een update uit. De applicatie is dan ongeveer 90 minuten niet bereikbaar. We leveren o.a. onderstaande zaken op:

1. Inzichten producten en rollen
2. Berichtencentrum voor langlopende acties
3. Terugkeer van bezettingsmatrix 
4. Clever: Declaraties op de workfloweditor
5. Inrichten journaalapplicatie alleen nog mogelijk in Loket.nl
6. Toevoegen verdelingseenheden
7. Andere optimalisaties 

1. Inzichten producten en rollen
Er was een gemis aan het inzicht van welke rechten en producten er nu ingeschakeld moesten worden voor bepaalde functionaliteiten in Loket.nl
We hebben dat overzicht weer teruggebracht. 
In deze video laat ik het kort even zien.

 

2. Berichtencentrum voor langlopende acties 
Soms duurt het even voordat er een bestand is gedownload of gegenereerd en je kunt dan als gebruiker niet even naar een andere pagina. We hebben dit voor je opgelost door de introductie van het berichtencentrum. Je vindt deze rechtsbovenin naast je initialen/foto. 
Heb je een bestand dat even duurt om te downloaden, dan krijg je een signaal via het berichtencentrum wanneer de download voor je klaar staat. 
Daarnaast zal er ook een bericht verschijnen wanneer je een collectieve actie uitvoert, waar je ook daadwerkelijk door kunt klikken naar de verwerking. 
Bekijk hieronder hoe dit eruit ziet.
0fb5d3ad1fc3b83a4945511e700c9617.gif

3. Terugkeer van de bezettingmatrix
We hebben de bezettingsmatrix weer toegevoegd aan Loket.nl! 
Je kunt bij Rapporten - Salarisverwerking weer kiezen voor de Bezettingsmatrix. Let op, deze blijft voorlopig alleen beschikbaar in Excel/csv

4. Clever: Declaraties op de workfloweditor
Vanaf vandaag is het mogelijk om jouw declaratieprocessen op maat te maken met Clever. Richt eenvoudig het declaratieproces in en kies welke stappen declaraties moeten doorlopen om verwerkt te worden. Na deze update zie je in de workflow editor dat het mogelijk is om 'Declaratie medewerker' in te richten. Hier kies je de stappen die moeten worden doorlopen om een declaratie te verwerken. 

Hiermee kun je declaraties beter laten aansluiten op verschillende bedrijfsprocessen! 


5. Inrichten journaalapplicatie alleen nog mogelijk in Loket.nl

Het inrichten van de journaalapplicatie is in Loket.nl Classic uitgeschakeld. Dit kan na deze release alleen in Loket.nl
We hebben hier ook een melding van gemaakt in de applicatie zelf.

6. Toevoegen verdelingseenheden
Op verzoek van een aantal kantoren is het weer mogelijk om verdelingsheden vast te leggen in Loket.nl.
Je kunt deze vinden onder Beheer ->Tabellen

7. Andere optimalisaties

- Het lukte in veel gevallen niet om te zoeken op afdelingen. Dit hebben we opgelost.
- Er werd bij een aantal werknemers onterecht een melding gestuurd dat hun WNL werd geblokkeerd. wanneer er meerdere dienstverbanden waren. Dit gebeurt nu niet meer.
- We hebben de nationaliteitentabel uitgebreid met Wales en Noord Ierland
- We hebben een placeholder voor Qwoater documentgeneratie die het parttime basisloon kan berekenen. Deze placeholder had eerst een afronding (achter de schermen) van 3 decimalen. Dit is nu 4 decimalen zodat deze beter aansluit. Dit gaat om <BeloningBasisloonGemDeeltijdfactor>. We hebben dit veld tevens productonafhankelijk gemaakt. 
- We hebben BerekeningSoortOmschrijving en Volgnummer fonds toegevoegd aan de export gegevens.
- De peiloptie Actief op peildatum in het dashboard werkte niet meer en sprong terug op de default. We hebben dit aangepast. 
- Gebruikers met alleen het recht Rapportage Accountant kregen onterecht een foutmelding. Nu niet meer. 
- Er waren verschillende problemen bij het switchen naar de variabele gegevens van een andere werkgever. Deze zouden nu niet meer voor moeten komen. 
- Bij de collectieve jaarafsluiting werd de datum beschikbaar WNL onjuist gevuld. We hebben dit aangepast en een conversie gedraaid bij de onjuiste waardes.  

Aantal gebruikers dat dit nuttig vond: 0 van 0